Citat:
Ursprungligen postat av
norrrrrmannn1
Det er ingenting som tyder på at TH er så råtten som du skal ha det til.
Ekteskapskontrakten kom som en følge av et sidesprang fra AEH, for å bli tatt til nåde og for at TH skulle ha et minimum av tillit til at ikke AEH skulle stikke av med ny fyr og halve formuen han har bygget opp inngikk de en ny ektskapsavtale.
Dette legger hun i potten etter å ha vært nær ved å ødelegge ekteskapet.
Din svarte virkelighetsoppfatning er ikke nødvendigvis riktig.
«Dette legger hun i potten etter å ha vært nær ved å ødelegge ekteskapet.»
Mangler bare litt steining og sånn, så er bildet komplett.
Det kan vel heller være at denne svogeren kun var AEs store personlig hjelp i en svært tøff tid, da hun oppdaget at hun var sykt ulykkelig i ekteskapet, fordi TH oppførsel var «nær ved å ødelegge ekteskapet».
Så syndige AE skal gjøre opp for skaden, ved å skrive under på en husmannskontrakt og være trell resten av livet, og be om unnskyldning og tilgivelse på hvert eneste bursdagskort til sin egen mann. Bare sånn for at hun aldri skal glemme at hun ikke er verd det skapte grann.
Jeg får helt Shariavibber. Og så støttes dette av flere på denne siden.
Her er def på Incel:
https://no.m.wikipedia.org/wiki/Incel