Citat:
Ursprungligen postat av
z-z-z
Kanskje fordi han ikke ringte før lunsj?
Hvis TH er skyldig og hvis TH ringte kl 10.06 og 10.07, ville det vel bare vært en fordel for han å si at han ringte til AEs mobil kl 10.06 og 10.07 ettersom oppringningene beviser at THs mobil var på det stedet som oppringningene ble foretatt fra (Futurum?) på samme tid som noen (GM?) var i S4 og lagde bevegelser på AEs mobil?
Hvis det ikke var TH som ringte 10.06 og 10.07: Hvem ringte og hvorfor ringte vedkommende og hvorfor ringte vedkommende fra THs mobil?
(Siterer da det er for sent å redigere).
Hvis TH er skyldig eller medskyldig men at det var noen andre enn TH som ringte 10.06 og 10.07 fra hans mobil og hvis denne andre fortalte til TH at han/hun hadde ringt 10.06 og 10.07 fra THs mobil, ville det ikke da ha vært smartest av TH å lyve til politiet og si at han hadde ringt?
Hvis TH er skyldig og hvis TH ringte og hvis han av en eller annen grunn ville skjule at han hadde ringt så tidlig som 10.06 og 10.07 og derfor slettet anropene fra anropslisten (som noen i diskusjonen foreslo) :
Hvorfor skulle han ha gjort noe så dumt som å slette anropene? Alle vet da vel at anrop blir lagret og at de ikke forsvinner selv om man sletter anropene fra anropslisten på sin mobil?