Vissa brudar i klassen hade ju klippkort på ungdomsmottagningen.
Hur kom det sig?
Knullade de 30åriga gubbar vid sidan om? Fattar inte riktigt faktiskt. Varifrån kom det?
Hade de bara hållt sig till oss bra killar i klassen som var oskulder hela högen och spelade civilisation och wolfenstein 3D hade de inte behövt oroa sig för det!
Om du var en snygg tjej med asläcker kropp...varför skulle du då nöja dig med en omogen finnig 15-åring som inte har en aning om hur han ska använda spaken?
När man kan välja vem man vill.
Man behöver ju inte vara 30 för att ha en könssjukdom direkt. Sen är det väl inte konstigt om brudarna ville ha något intressantare en datorspelande oskulder direkt.
Sen är det ju klart synd att ungdomar är så oförsiktiga och kör utan gummi men om de nu faktiskt fick könssjukdomar så lärde de sig nog att använda gummi efter. Man behöver ju inte heller faktisk ha en könssjukdom bara för att man går till ungdomsmottagningen. Man behöver inte ens vara sexuellt aktiv.
Det finns väl hundra anledningar för tjejer att springa till ungdomsmottagningen? Fiffin är en komplicerad sak. Tror inte att det är vanligt att högstadietjejer har könssjukdomar.
Flashback finansieras genom donationer från våra medlemmar och besökare. Det är med hjälp av dig vi kan fortsätta erbjuda en fri samhällsdebatt. Tack för ditt stöd!