2018-07-25, 14:03
  #109
Avslutad
Citat:
Ursprungligen postat av legssadovsky
jag säger bara att jag inte är hungrig, att jag redan har ätit osv. undrar själv hur jag kommit undan med det hela, hahah haft tur kanske. det underlättar med sommarledigheten så slipper man äta med kollegor. dieten är jag supernöjd med! slutar inte än, men har förlorat över 15kg
Jag har käkat rätt mycket nu för har varit på middagar hos bekanta osv. Idag åt jag 4 bananer, ett äpple, en smörgås och en skål med yoghurt. Konstigt nog fick jag diarré efter bara 20 minuter? Har tänkt att jag inte ska käka frukost sen bara käka typ en sallad på jobbet för att sedan inte äta något hemma. det blir alltså en sallad om dagen. Vad tror du om det?
Citera
2018-08-06, 19:41
  #110
Medlem
Citat:
Ursprungligen postat av Bewnhur
Jag ger dig en miljon kronor om du klarar dig utan vatten och mat i 1 vecka. Du kommer att vara död efter dag 3.
Vad yrar du om? Du kanske ska läsa mitt inlägg igen.
Citera
2018-11-17, 02:11
  #111
Medlem
Fazerfazers avatar
Hur går det för dig legssadovsky, lever du?
Citera
2018-11-17, 02:13
  #112
Medlem
F.Hansens avatar
Det låter som lite för lite vätska för att köra en långkörare. Några veckor kanske.

Om man ökar vätskan till några liter vatten så kan ett fetto överleva över ett år på sina reserver. Tillsätt även vitaminer och mineraler.
Citera
2018-11-19, 13:15
  #113
Moderator
Allaballawallas avatar
Dieter och specialkost --> Medicin och hälsa
/Moderator
Citera
  • 9
  • 10

Skapa ett konto eller logga in för att kommentera

Du måste vara medlem för att kunna kommentera

Skapa ett konto

Det är enkelt att registrera ett nytt konto

Bli medlem

Logga in

Har du redan ett konto? Logga in här

Logga in