2018-01-20, 13:27
  #13
Medlem
Citat:
Ursprungligen postat av Dofterna
I Love Gambia och en bild på Dinamarca.
eller varför inte Lena Melon på LO-bladet?
Citera
2018-01-20, 15:26
  #14
Medlem
Europes avatar
Den här t-shirten går att köpa på nätet:

http://www.tshirthell.com/shirts/pro...jpg?v11301bss2

De som verkligen skulle kunna bli rasande lär väl inte kunna läsa, men någon PK-svensk på vänsterkanten skulle kunna irriterat surrar under näsan på en för den.
Citera
2018-01-20, 15:30
  #15
Medlem
Europes avatar
Nu sparkar jag väl in öppna dörrar, men texten "It's okay to be white" skulle säkert trigga igång flera.
Citera
2018-01-20, 15:36
  #16
Medlem
Europes avatar
En tröja med en stor bild på finska hakkorset, eller för den delen hakkors från andra delar av jorden, skulle sannolikt inte bara trigga igång en massa kommunister, utan generellt alla hjärntvättade svenskar. Det är inte osannolikt att man skulle kanske bli gripen av svenska polisen.

Edit: Sannolikt skulle det faktiskt kunna gå att trigga igång kommunister (d.v.s. svenskar generellt) genom att endast ha en bild på en finsk julstjärna, en traditionell finsk bakelse:

https://www.svd.se/kakan-som-fatt-folk-att-rasa
__________________
Senast redigerad av Europe 2018-01-20 kl. 15:42.
Citera
2018-01-20, 15:48
  #17
Bannlyst
Den här kan man köpa Estland i Tallin, dock har någon blivit åttalad för åsiktsbrottet HMF i sverige.

http://www.sumosam.com/products/Adol...r-t-shirt.html

Kommentar föregående Inlägg.

Man borde kunna ha finsk hakkorset och F19 årtal som förbandet var aktiv. Då bör inte kunna klassa som HMF, eftersom då härrör till det Svenska förbandet F19
Citera
2018-01-20, 15:59
  #18
Medlem
Readyfreddies avatar
"Adolf" skulle väl räcka?

"Adolf hade rätt", "Det finns bara två kön", "Två kön - det räcker", "Inga feminister på våra gator".

Nu hittar jag inte bilden, men den där man håller upp ett paraply över barnen för att skydda dom mot regnbågen skulle garanterat provocera "de goda".
__________________
Senast redigerad av Readyfreddie 2018-01-20 kl. 16:05.
Citera
2018-01-20, 16:20
  #19
Medlem
Europes avatar
Citat:
Ursprungligen postat av Niggers
Den här kan man köpa Estland i Tallin, dock har någon blivit åttalad för åsiktsbrottet HMF i sverige.

http://www.sumosam.com/products/Adol...r-t-shirt.html

Kommentar föregående Inlägg.

Man borde kunna ha finsk hakkorset och F19 årtal som förbandet var aktiv. Då bör inte kunna klassa som HMF, eftersom då härrör till det Svenska förbandet F19

Fast jag tror inte man verkligen blir dömd om man skulle ha på sig någon variant av finska hakkorset, t.ex. flaggan för finska flygvapnets skola. Däremot skulle jag inte utesluta att man kan bli gripen av polisen, för att nu inte tala om att trigga igång svenskar generellt (de triggas ju som sagt, som i länken jag gav, t.o.m. igång av finska julstjärnor). Sedan finns det många finska flaggor, armésymboler, hedersutmärkelser som har hakkors, men som inte skulle sannolikt trigga igång svenskar automatiskt, då de är mer inbakade i resten.

Jag menar t.ex. sådant som finska flygvapnets skolflagga, som har två hakkors, samt i regel även ett tredje i flaggstången, där det största hakkorset sannolikt skulle sticka svensken i ögonen:

http://www.karjalanilmailumuseo.fi/i...akoulu.svg.jpg

Däremot tror jag inte att t.ex. finska presidentens flagga skulle trigga igång svenskar, då hakkorset i flaggan inte är lika synligt och de sannolikt inte skulle notera det:

https://upload.wikimedia.org/wikiped...inland.svg.png

Notera även att den genomsnittliga PK-svensken skulle sannolikt även kunna triggas igång av Finlands statsvapen, som utgörs av ett lejon som med ett rakt västerländskt svärd i högsta hugg står över en kroksabel. Bilden symboliserar så klart Finlands traditionella roll att slå ned och hålla Österns horder stången. Notera att kroksabeln inte normalt har ingått i bl.a. ryssarnas arméer, utan har hållits av turkar m.fl. Det hade säkert kunnat reta upp en del PK-svenskar, d.v.s. de flesta svenskar, men det är ju inte som att de begriper vad de ser, eftersom PK-tron alltid går hand i hand med okunskapen. Masspsykosen kräver okunskapen och inkompetensen. Det finns faktiskt enormt många saker som rättroende svenska säkert hade triggats igång av, om de bara hade förstått vad det är de ser.
__________________
Senast redigerad av Europe 2018-01-20 kl. 16:24.
Citera
2018-01-20, 16:53
  #20
Medlem
dwgs avatar
Heil Hitler så får du både negrer och kommunister i en smäll
Citera
2018-01-20, 17:17
  #21
Medlem
Citat:
Ursprungligen postat av Niggers
Det blev ett jävla hallå när H&M hade en tröja med "Coolaste mokey in jungel" därav tänkte jag man kunde förslå andra texter som kan reta upp negrer , kommunister / Marxister och andra lägre stående människor.

"Coolaste knarklangaren i miljonprogrammet "
"Idag är jag stark, idag har jag tagit droger"
"Vi Arbetsmotiverar negrer - Den nio svansade katten AB
Ta en neger i barnan kartång på väg mot afrika.
Citera
2018-01-20, 19:30
  #22
Medlem
"communist for life"
"bidragspatrask for life"

eller

"i hate niggers and muslims" (ha tröjan på i Rosengård eller på Seved).

eller

"i can get you dope and arms"
Citera
2018-01-20, 19:47
  #23
Medlem
"Jag köpte BMW för svarta pengar"
Citera
2018-01-20, 19:54
  #24
Medlem
Dofternas avatar
Bild på Idi Amin med citatet "I have a dream".
Eller varför inte Victoria Kawesa och under står det "Free Dawit Isaak!"?
Citera

Skapa ett konto eller logga in för att kommentera

Du måste vara medlem för att kunna kommentera

Skapa ett konto

Det är enkelt att registrera ett nytt konto

Bli medlem

Logga in

Har du redan ett konto? Logga in här

Logga in