Citat:
Ursprungligen postat av
AsAc
Kommer det inte en Chrippa-video snart när han har varit på första sidan i kvällstidningarna i veckan så hugger jag av mig ena armen. Det är enkla 10k+ visningar för den porrskadade äckelbaronen som vill "lämna Chrippa-dramat". Utöver pengarna är det ett perfekt tillfälle att indirekt få slicka Jockibois röv en extra gång.
Den porrskadade äckelbaronen lever på att vara en hund åt Jockiboi, det är den enda content han tjänar pengar på. Sen klagar han på Temu som sägs vilja göra sig namn genom att kritisera Jockiboi.
Patetiskt.
Skärp dig, det är okej att förtala på internet så länge den som man förtalar är klandervärd. Det har slagits fast av Rask & jockiboi, och vidareutvecklats av Medvikt.
Medvikt gör rätt eftersom Rask är klandervärd och dååååå blir det rätt och accepterat att göra en förtalskarriär på Youtube.
Jag kollar på Redbar ranta om att alla som beter sig konstigt har autism.
Han har en poäng. Man beter sig inte som Rask och Medvikt om man är befriad från autism.