Citat:
Ursprungligen postat av
GreenBattery
Varför gör han så här? Han lär få max 1000 views på denna och det är ett evigt svamlande på urdålig engelska. Han ska fira 20 år med sleaze men kan inte gå på evenemanget pga. psykisk ohälsa (har inga pengar) så han sitter och ordbajsar i bästa BajsBaronstil om allt och inget.
Redan gett upp studerandet och satsar istället fortsatt på kajal, bandana och tonåringskläder?
PINSAMT!
Ny sunsetvideo? Förfests-underhållningen är säkrad.
Får väl höra om en anekdot om när han såg Kiss och blev inbjuden backstage.. dom hade hört om att han kunde growlrappa deras låtar. Om man ändå hade en tillstymmelse av hans swag, hans aura ..
Tänk om Rasks själ har ersatts av en vålnad sprungen ur den dödsbejakande mörkerrock han tydligt som en alternativ tonåring skyltat med att han gillar? Kanske att någonting sluppit igenom från andra sidan från hans väns spökjakt?
För likt dom gör med Voldemort i Harry Potter, så behandlar Jocke Rask genom att kalla honom han som inte (får) nämnas vid namn genom att aldrig nämna hans namn.