Citat:
Ursprungligen postat av
IWannaBeAdored
Vi sisådär. bajen urusla. Typ som första derbyt på Stockholmsarenan och vi sjöng ut de trots deras hets om "deras" arena och massa tjafs i lång tid så skulle de "visa oss" vi var 5000 och de var 25000, trots all hets väldigt tyst.
Likande idag, vi ligger under och det är ändå vi som kör på hyfsat, medan bajen bara trummar, trummar och mummlar. bajens "kärna" suger.
Vetefan vilken match du var på men detta var en av era absolut sämsta prestationer på länge. Ni blev fullständigt överkörda ju?
Vid två tillfällen under matchen lyckas ni skapa något som inte är ett 10 sekunders mummel och det är precis efter 1-1. Resten av matchen är ni totalt utsjungna och det tror jag fan du vet om. Men ja, du kör ju efter standard dif-manus att direkt efter torskad match claima läktarvinst trots att ni just blivit fullständigt förnedrade på alla plan.
Ni sög galet idag, acceptera det och gå vidare, ni kan bättre.