Citat:
Ursprungligen postat av
Dannebil
Men hon skulle ju inte sova över där? Var har du fått det ifrån? Hon sa bara att hamnade på hans rum, de kanske hade rum på samma våning och han ville efterfesta med henne eller att de skulle prata och eftersom de känner varann så tänkte hon kanske inte mer på det.
I hennes berättelse säger hon ju uttryckligen nej till mannen när han föreslår att hon ska sova över hos honom. Ingenstans framgår det att hon frivilligt stannat och sovit över där.
Hon säger
<Han tycker att jag kan sova här hos honom. Han är betydligt äldre än mig och han är gift, jag kände mig säker och trodde jag kunde lita på honom.>
Jag tolkar det som att dom ligger i sängen, för att hon tror hon kan lita på honom speciellt nu efter säsongen och dom båda druckit en del. Hon verkar ju inte så himla skitsmart så det stör direkt.
En del yada yada yada händer.
<Jag har pojkvän, jag säger nej. Han tar på mig och säger jo. Jag blir stel, jag vill inte. Jag säger nej igen. Han tar av mina kläder.>
Dom är i sängen och han tar av hennes kläder/underkläder.