Citat:
Ursprungligen postat av
Zaedrews
Sover du bra? Om inte så är det inte ovanligt att man nu kan höra röster när man pendlar mellan vakenhet och sömn. De kan vara extremt trovärdiga. Men de ska vara mest oskyldiga. Som typ skriker åt dig vad fan gör du just nu. Detta är tror jag helt ok och inget vidare att bry sig om. Om rösterna däremot säger sig vara Gud och börjar styra dig då är det mer tanke för oro.
Sen på bollen, men såg att någon annan ändå hade väckt denna tråd till liv redan.
Absolut, som du skriver.
Jag har och har alltid haft enormt svårt att sova, de gånger det gått några dagar utan bra eller någon sömn alls, så ligger man till sängs på aftonen och ska försöka sova, då är man så slut att man både hör och ser saker som inte är där. Men vet att det beror på hur jävla trött hjärnan är då, så brukar inte oroa mig då man är säker på VARFÖR det blir så.
Men TS borde kanske kommit på det på egen hand om han hade krasslig sömn eller låg i det där "mellanläget" man kan hamna i länge och ofta. Vet inte.
Fast kan tro att det är väldigt obehagligt om man inte har en susning vad det kan bero på.