Citat:
Ursprungligen postat av
herkkolover
Hej skulle vilja ha en second opinion om en ide jag har haft

tänkte i april/maj åka ner till Trelleborg och försöka träffa honom. Eftersom att jag inte vet vad han skulle göra om en tjej faktiskt pratade med honom tänkte jag inte ta någon risk. Han säger i sina videor att han hänger mycket på city gross, så jag känner att det nog är där jag borde leta först. Träffar honom heller inte ensam. Jag tror inte att han faktiskt skulle göra något men man vet aldrig... however, vad tycker ni? Är det en bra ide? Kom gärna med nån ide om vad jag isåfall skulle fråga honom så skriver jag svar sen

Fan vad kul! Har faktiskt själv haft tanken då jag ska till Skåne i påsk. Har dock ingen vacker fitta så jag vet inte om Herkko kommer vilja prata med mig.
Tror inte att Herkko skulle göra något om ni var bland folk. Håll armlängds avstånd och bär inga sexiga strumpbyxor bara.
Du måste givetvis spela in intervjun!
Fråga lite om hans tidigare liv. Barndomen, tonåren etc. Vore kul att veta mer om. Se om du kan lista ut om han är oskuld eller ej också.