Citat:
Ursprungligen postat av PornKing
Att banna ut sig själv kan vara ett temporärt grepp för att göra datorn mindre tilldragande. Hon kanske nu kände att hon spenderar för mycket tid här men har inte viljestyrkan att hålla sig borta så då bannar hon sig själv för att få tid till annat mer tråkigt typ läxläsning och sånt!
Bara en teori!
Men bara hon vet det rätta svaret!

Nej, knappast. Antar att även admin vet det "rätta svaret". Hur skulle han annars gå med på en helt udda specialbanning?
Det här bör rimligen innebära att regelverket skrivs om, och att denna tempbanningsmöjlighet -
på medlems eget initiativ - formuleras på ett tydligt sätt för alla. För godtycke vill väl ingen ha? Och att en jourhavande banningsservice inrättas. Om admin icke är i tjänst, så måste en nödlidande medlem, som behöver akut snabblindring från det hotfulla forumet, ges hjälp i tid. För vi värnar väl om våra medlemmar?
Om detta hade varit en känd möjlighet tidigare så hade TopDawg fortfarande varit medlem. Han hade, som den kloke karl han är, givetvis äskat temporär
helgbanning, för att undvika
ruskiga inlägg fre-sö.