ok, det var längesedan jag tog E, sist var nog årsskiftet 2001 - 2002 nångång, så E marknaden (och namnen) har säkert förändrats mycket sedan dess. men
Bäst: Helt klart några Mitsubishi som fanns ute då, runda och vita,
folk sa att dom kallades för Mitsubishi 2000, men om siffrorna fanns med i namnet eller inte vet jag inte, har däremot hört att dom Mitsubishi som kom ut efter dem som jag tog var värdelösa kopior.
Sämst: Ganska säker att det var några som hette 007, hursomhelst innehöll de nästan uteslutande tjack och var helt värdelösa.
Är det någon som hört talats om Mitsubishi 2000? för det är ingen annan som har postat angående dem? eller var det vanliga Mitsubishi som jag tog bara att några hade inbillat sig att dom hette 2000?
Inte tagit mycket E, men dom bästa tog jag i fredags. Vita hjärtan. Små, extremt välpressade, vita tabletter med lite färgprickar i, med ett litet hjärta på ena sidan och brytskåra på andra. Två st och sen låg man och kramade sängen i 4 timmar
Tog 4 Vita Hjärtan i lördags och var med om jävla skön resa! Var länge sedan käken skallrade så härligt efter E, som den gjorde i lördags. Dessvärre har jag varit så jäkla nere nu i två dagar.
meningslös thread. jag käkade ohälsosamma mängder E för 6 år sen sist. var ofta samma färger, namn och stämpel som nu. helt meningslöst att säga vilka som var bäst och sämst dvs.
meningslös thread. jag käkade ohälsosamma mängder E för 6 år sen sist. var ofta samma färger, namn och stämpel som nu. helt meningslöst att säga vilka som var bäst och sämst dvs.