Okej här kommer min första recension
Jag gick ner för trapporna och ringde på och en trevlig dam i 50 års åldern öppnade. Jag sa att jag ville träffa en tjej, så hon frågade om jag redan bestämt mig, jag sa nej fast jag fastnat för Line men sa nej eftersom jag ville se båda tjejerna

.
Jag blev tillbed att vänta i väntrummet då jag hörde att en annan kund kom in och han valde Line som jag valt ut på hemsidan.
Så den gamla damen kommer in igen och och leder in mig i ett av rummen där jag åter blir tillbed att vänta.
Jag blir osäker eftersom tjejen som är kvar, Abigail inte såg särskilt lockande ut på bilderna och eftersom jag aldrig haft sex med en svart tjej innan vilket inte är nått jag tänder på annars.
Till slut efter en lång tids väntande så kommer Abigail in i rummet hon ger mig en kram, hon ser mycket bättre ut än jag trott sött ansikte, skulle gissa på D-bröst men det bästa var ändå hennes röv den finaste jag någonsin sett irl

.
Hon var kläd i en nätt klänning och svarta stövlar som snabbt åkte av. Jag börjar med att sätta mig på huk bakom henne och slicka hennes fitta, hon stönar och säger att "she likes it" hon pratar engelska under hela sessionen.
Hon lägger sig på rygg och ber mig att fortsätta slicka henne, hon fortsätter stöna medan jag fumlar med mina händer på hennes lår samtidigt som jag slickar henne.
Jag fortsätter upp och slickar och suger på hennes bröst och hon ber mig vara försiktig eftersom hennes bröstvårtor är känsliga.
Jag fråga om hon kysser vilket hon gör men hon verkar inte särskilt entusiastisk med det och säger att hon vill suga av mig.
Hon börjar massera kullorna och kysser skaftet på penisen, trär på en kondom och börjar suga, ganska snabbt lägger hon sig gränsle över mig och kör 69. Återigen måste jag påpeka att det nog är en av dom finaste rövarna jag sett stor, fyllig och klämgo, rakad fitta.
Hon börjar rida mig samtidigt som jag suger på hennes bröst, efter ett tag växlar vi till doggystyle vidare till missionären tillbaka till doggystyle hon avslutar med att runka av mig, jag kommer precis efter knackningen på dörren som betyder att tiden är ute.
Hon leder ut mig och ger mig en kram innan vi skiljs åt.
utseende 8/10
engagemang 7/10
Hon var mer engagerad än många andra tjejer jag varit med men det var en hel det skådespeleri rätt säker på att hon fejkade sin stön, man fick en "porrfilmskänsla" men det är säkert många som gillar det också.