Citat:
Ursprungligen postat av
zash
Jag och min kille har bara varit tillsammans i snart ett år! Han är 20 och jag 25. Vi har verkligen haft mycket sex, då vi båda tog amfetamin under en längre tid blev det MYCKET sex, grejen är den att nu behöver jag tips på nya dirrty saker vi kan göra! Vi har haft trekant, tesat wet, kollat grymt mycket på porr och onanerat tillsammans och knullat till det. Vi har testat diverse rollspel, vår favorit är att han kommer hem och är kåt och sliter av mig trosorna som är fulla med sperma, han blir först arg men sedan kåt av min svullna och röda spermafyllda fitta och knullar mig! (Det är alltså han som lagt den satsen i mig en stund innan) våltäkt på vårat shtengolv är också en av favoriterna!
Vi älskar båda dubbel penetration med dildon och han i mig osv
Nu vill jag ha tips på någon riktigt kul och kinky lek, som gärna innehåller mycket förnedring! Alla tips mottages😘 Finns nästan inga spärrar så shoot!!
Se till bara att ta "paus" emellanåt. Det kan annars bli för "djupt" på ett sätt som man får sota för senare i livet om man samtidigt experimenterar med droger.
Finns mycket man kan göra. En vaginapump kan vara lite roligt. Pisk och smisk. Lekar kring gräl, dramer och beroenden är också intressant. Men då är det mer inne på det psykologiska planet.