Citat:
Ursprungligen postat av
HanSomForsvann
Detta gäller både killar och tjejer. Är själv relativt lång och senig. Har många gånger fått gliringar av "riktiga" män med ölmage och B-kupa. Sist det hände sa jag till den gubben att jag är glad över att slippa en stor säck med kött på magen och ett par tuttar. Det blev riktigt trist stämning då ett flertal av grabbarna/gubbarna som var där vid det tillfället var överviktiga.
Det de här männen med ölmage och B-kupa kanske inte känner till är att dom extra fettcellerna producerar östrogen, i princip omvandlar dom manligt könshormon till kvinnligt.
Således är dom mindre virila än andra män.
Det kan man med ömhet påverka dom med.
--Jo, du är himla fin du också (med vilket du då också talar om att du tänder på inre kvalitéer så får du lite extra glans själv), men jag ser att din virilitet inte är i paritet med min.
osv.
Från man till man måste det finnas en uppsjö ömsinta repliker.