2016-02-24, 16:20
  #5545
Medlem
Någon som hört av eller vet vad som hänt med erkran?

mvh
2016-02-24, 21:59
  #5546
Medlem
t3x5s avatar
Citat:
Ursprungligen postat av americanghostdance
Någon som hört av eller vet vad som hänt med erkran?

mvh


Det var många spekulationer om torsk, scam osv men mest troligt är det nog en paus, kanske utbränd eller liknande. Det är omöjligt att veta om man nu inte känner säljaren personligen. Samma sak när det gäller Luckys, den säljaren har inte varit inne sen 20/12 och var en av dom största på FS.

Det är nog väldigt påfrestande både psykiskt och fysiskt att hantera alla ordrar, dispyter och allmänt jobbiga klappmongon till kunder som aldrig är nöjda.
2016-02-25, 10:14
  #5547
Medlem
eroms avatar
Citat:
Ursprungligen postat av erom
Det har nu gått en vecka och inget paket är ännu här. Jag fick till svar att packaren varit sjuk och att han skall sparka igång sina medarbetare.

Bara avakta å se ett paket eller sina pengar försvinna.
Paketet anlände häromdagen. Aningen lång leveranstid, bra kontakt och varorna (ksalol och kokain) var av bra kvalite. Leveranstiden kunde bli aningen snabbare men jag hade hela tiden bra kontakt med centralfabriken.ml så var aldrig orolig.
2016-02-26, 00:34
  #5548
Medlem
nikolateslaghosts avatar
Måste bara få säga att CarlBildt är den bästa lyrre vendorn evers! Kanske ibland att det kommer efter 4-5 dagar men då tror jag faktiskt det är postnord som knullar med varenda brev så det tar tid..?

Nånå jag är då nöjd

Kanske lite dyrt men köper du 500pack så går det runt rätt bra med 2-5st Lyrica per dag
2016-02-26, 03:07
  #5549
Medlem
Fordies avatar
Är det bara jag eller är allting SVINDYRT? Särskilt opiater? 10x10mg oxy, 500kr? Va? Har jag nån konstig instäällning eller är detta faktiska priser? Sure det är anonymt finns alltid dirr hem i brevlådan osv men det är ju en jävla massa pill innan man har det fungerande också, sen rapporterar ju folk som prylar som inte kommer fram osv. Nä, blev riktigt besviken, är väl bara fortsätta leka med livet och köra på ts rcgrejer.

Edit: 5st 20mg oxynorm 1900kr. Nästan så jag vill hoppa framför en bil och få sjysta grejer utskrivna. Man kan ju bli miljonär som säljare på den där sidan.

MVVVVVVVHH
2016-02-26, 03:11
  #5550
Bannlyst
Oxy alltid jävligt dyrt. Därför jag oftast kör på Sub istället. Lite halvdyrt där med, men 4st för 1000 är helt okej pris ändå.
2016-02-26, 03:37
  #5551
Medlem
Fordies avatar
Citat:
Ursprungligen postat av qwz
Oxy alltid jävligt dyrt. Därför jag oftast kör på Sub istället. Lite halvdyrt där med, men 4st för 1000 är helt okej pris ändå.

Jag pröjsar 30kr st för 40mg oxycontin så jag fick mig en smärre chock. Det skulle kosta mig typ 3x mer att gå på oxy via FS jämfört med när jag gick på heroin och låg på 1-1.2g om dagen och betalade fullpris.

Ja, subben är acceptabelt, räknar jag in soppapris osv när jag ska hämta så blir det billigare på FS men trodde ändå man skulle få dom för 200 spänn. Antar att allting blivit dyrare pga alla RCs eller det kanske alltid sett ur såhär på FS. Man skulle bott i usa alltså, där har ju tom hemlösa råd att vara horse/oxy-torskar.

Horset håller ju standardpris på FS men frågan är ju hur kvaliten är? Min målis hade nog tuppat av om jag beställde hem lite horse och bjöd honom på..

Är KA grön? Bulkpriserna på benso var ju faktiskt skapligt mycket bättre än vad jag har idag.

/Fordie
__________________
Senast redigerad av Fordie 2016-02-26 kl. 03:42.
2016-02-26, 19:40
  #5552
Moderator
Morfar-52s avatar
Finns en tråd om DN artilkarna i rätt forum (FB) DN granskar narkotikahandeln på darknet (Flugsvamp 2.0)
2016-02-26, 22:30
  #5553
Medlem
Skriuws avatar
Kan rekommendera Alliansen tjack på FS. Potent och riktigt amfetamin. Racematisk men inte stisspundigt, lagom eufori finns som det ska och verkar vara rent från en massa skit skit som skapar extra onödigt jobbig at. Inget skit ala "72% dexaktigt stissfritt med lugnt rus (Läs c, 2-F(m)a 4-F(m) <--om man har tur, dom är ändå rätt nice) Utan riktigt mysigt tjo som det ska vara. Ingen at=Rc även om jag misstänker att at'n inte kommer vara så farligt på detta.

Pixen innehåller vad dom ska också, knapparna däremot har jag ingen aning om då jag inte käkar sånt längre. Stabil säljare dessutom kan jag tillägga så risken för strul är minimal.

My tip for the evening!

Pz
2016-02-26, 22:37
  #5554
Medlem
Grasstomouths avatar
Köpt 3 gånger av Aftonbladet nu och fått leverans dagen efter alla gångerna.

Testade hans koks ikväll och det är prisvärt. Låt inte priset avskräcka er. 3 gånger bättre än kolan man brukar få.

Ingen tandläkarbedövning och sån skit.
__________________
Senast redigerad av Grasstomouth 2016-02-26 kl. 22:42.
2016-02-26, 23:19
  #5555
Bannlyst
Är väldigt nöjd med priserna på Benzon och Z atm. Riktigt bra priser, utbud och vendors där.
2016-02-27, 14:01
  #5556
Medlem
Nästa vecka går jag på semester och skulle gärna vilja ha något schyst weed att fira med. Någon som rökt någon schyst gröning på slutet värt att rekommendera?

Skapa ett konto eller logga in för att kommentera

Du måste vara medlem för att kunna kommentera

Skapa ett konto

Det är enkelt att registrera ett nytt konto

Bli medlem

Logga in

Har du redan ett konto? Logga in här

Logga in