Citat:
Ursprungligen postat av
3x3
Klippet missar två minuter.
och det var under just dessa två minuter hela situationen förändrades och Carro blev (våldtagen) för att när vi kommer tillbaka bli ett tjat mot Philip?
10.00 - 10.53 efter censuren och fram till när övriga försöket ta sig in beskriver också bra vem det är som utsätts för övertalningen. Carro torde inte blivit utsatt för något större under censuren med tanke på vad hon tänker sig då.
Kontentan är alltså ingen annan än BB har gjort fel. Deltagarna har bara sysslat med fyllesnack som blir och vem har inte vaknat jämte det fulaste som går i ett par skor och fått lida ågren för det. Särskilt när någon sett avfärden från krogen och därmed förstår att ruggugglan ska med hem så man inte kan smyga med "misstaget".