Citat:
Ursprungligen postat av
MrOpinions
Har du läst tråden? Ja menar kom igen.. 4 sidor kan du nog bläddra..
Typiskt Sverige idag.. Pojken som ropa varg.. Jag väntar 10 år till och står vid sidlinjen och ler när mediabolagen faller i sin egen skit..
Läste första sidan och gick på vad användaren "loliraver" skrev då han/hon verkade insatt på något sätt.
Skiter i om han slog ungen eller bara skrek åt henne eller ingetdera. På så sätt att det inte ändrar min bild av svensk medierapportering, invandring eller något liknande. Tror och hoppas jag inte är ensam om det.
Senare i tråden står mycket riktigt att han troligen inte slagit henne men det verkar ändå som han skrikit olämpliga saker. Eventuellt något rasistiskt. Jag skiter som sagt i vilket, han verkar vara en idiot oavsett. Faktum kvarstår att han spänt på en neger och sedan kallar avkomman för just det eller något liknande (att döma av det som rapporterats).