Citat:
det börjar bli allt mer tydligt, kvinnor är opålitliga av naturen, syftet är att sortera bort män som inte styr dem med järnhand. Om man inte är för följande så är man fiende till rasen:
-att mannen kan våldta sin fru, knulla henne i röven tills hon börjar blöda, piska, osv.
-att 12-åriga tjejer blir ihop med vita män som har bra gener.
-att mannen äger kvinnans kropp och därför styr över bland annat abort.
Så här vill kvinnor bli behandlade http://www.xvideos.com/video9530773/slender_blonde_in_device_bondage det är i deras natur, de vill inte ha frihet, när de blev fria från männen så röstade konsekvent för extremsocialism i valen.
det börjar bli allt mer tydligt, kvinnor är opålitliga av naturen, syftet är att sortera bort män som inte styr dem med järnhand. Om man inte är för följande så är man fiende till rasen:-att mannen kan våldta sin fru, knulla henne i röven tills hon börjar blöda, piska, osv.
-att 12-åriga tjejer blir ihop med vita män som har bra gener.
-att mannen äger kvinnans kropp och därför styr över bland annat abort.
Så här vill kvinnor bli behandlade http://www.xvideos.com/video9530773/slender_blonde_in_device_bondage det är i deras natur, de vill inte ha frihet, när de blev fria från männen så röstade konsekvent för extremsocialism i valen.
Ja, det här är ett bra exempel på en sjuk individ som även känner sig nödgad att gå till porrsidor för att hitta "bevis". Sök hjälp. Stäng av datorn och håll dig borta från nationella kretsar 1-2 år och återkom när du mår bättre.
Om vi kvinnor spenderade lika mycket tid som vissa män att snacka skit om er... ja för det finns ingen brist på material! Så många svin till män, vita som rasblandar, är cucks och svaga som tillåter fienden komma in i landet och kuvar sig för 68 kärringar. Som inte vågar göra en liten sak som att sitta bredvid en vit tjej i en överfylld buss för att säkerställa att ingen neger sätter sig bredvid. Som sätter sina egna behov främst och ursäktar sin svaghet genom att skylla på andra då de kommer ändå inte uppskatta en etc...
Är det en vida utbrett fenomen att vi kvinnor, särskilt nationellt sinnade, gör samma sak som beskrivet ovan? Hur många kvinnliga debattörer sitter i timtals för att bevisa att vita män är illojala med exempel eller hittar rasblandad bögporr att dela med andra? Inga. Istället hittar man diskussioner om familjen, relation mellan män och kvinnor, och även i Stormfront hittar man ämnen om "how to be a lady".
Det är inte pga brist på material som gör att vi anti-feministiska kvinnor inte snackar skit om er män. För det finns. Skulle vi göra samma sak skulle kämparglöden försvinna direkt och det skulle bli ännu mer gnäll om att "det är inte värt det" (hur tycker ni att tonen ska få oss kvinnor att känna; glädje?). Men vi inser vår kvinnliga roll och värdet av samarbete mellan könen, att rörelsen behöver förslag och aktivism och inte gnäll. De kvinnor som syns och finns, har alltid bidragit med något eller åtminstone försökt med böcker, texter, radio, lista av platser i Sverige att besöka med sin familj, etc.
Att vara anti-feminist betyder inte att vara anti-kvinna. Men den nivån som många sänker sig till gällande dessa ämnen är förfärlig. Man kan inte både bidra till att göra rörelsen oattraktiv för kvinnor och samtidigt gnälla att de inte flockar sig till en. Prata gärna om historia, feminism i rörelsen och hur många kvinnor är väldigt illojala till sin nation - men snälla, gör det på en högre nivå och gör en skillnad på oss kvinnor.