Citat:
Ursprungligen postat av Oerfaren
Hej!
Ny i detta forum och detta är första gången jag postar, så ni får vara snäll på mig. Men är det någon som vet av escort eller glädjeflickor eller vad man ska säga i Kristianstad ? Jag ska på kurs där en vecka snart och skulle behöva lite sällskap då jag aldrig varit där förut och kommer att få tråkigt på hotellet.
/Pirre
Som inte är så cool och inte har något fränt citat här nere

Det finns ca 200 tjejer i Kristianstadstrakten som har betalsex som extraknäck förutom när dom är hemma och passar barn, pluggar, eller är elever på ridhusen i trakten. Det är bara att ringa.
Driver med dig, men det har du väl fattat eller? Visst finns det betaltjejer i Kristianstad och i närheten. Jag tror dock inte att du ska lägga ner alltför mycket arbete för att träffa en hora i dom trakterna.