Hycklare, lovar dig att ända sättet vore att med fysisk överlägsen styrka tvinga henne dit... Det tänker jag inte göra jag vill hennes bästa jag tar hennes vilja i åtanke.
Det är lite mer förlåtligt att tvinga henne till sjukhus när ni misstänker att hennes liv är i fara än att slå henne så att det känns som hon har spräckt mjälten.
Du då cooling vill du bli tillklappad på mjälten så kan du utöva försökskanin??
Jag kan ju slå dig lika hårt och på samma ställe, vad säger du?
Du ska nog ta det jävligt passivt killen. Det är inte särskilt svårt att få ihop folk till att krossa både ben och organ på kvinnomisshandlare. Tänk dig för.
Du ska nog ta det jävligt passivt killen. Det är inte särskilt svårt att få ihop folk till att krossa både ben och organ på kvinnomisshandlare. Tänk dig för.
bara för att jag skadat en tjej gör inte det mig till en KM.. Jag skulle gärna se en mob försöka misshandla mig haha..
Flashback finansieras genom donationer från våra medlemmar och besökare. Det är med hjälp av dig vi kan fortsätta erbjuda en fri samhällsdebatt. Tack för ditt stöd!