Helt off topic..
För lat för att orka söka, men finns det någon GHB Faq ?
Jag vill veta mer om dess effekt, vissa påstår att den är psykedelisk :S
Förlåt för mitt korkade beteende..
Tog 1 kork gobbe för typ 40 min sen och det händer fan ingenting, det är grönt/blått så de måste va nåt annat skit jag har fått? Känner mig bara lite Trött, hängig i ögat.
Tog 1 kork gobbe för typ 40 min sen och det händer fan ingenting, det är grönt/blått så de måste va nåt annat skit jag har fått? Känner mig bara lite Trött, hängig i ögat.
Jag har fått blått GBL så jag tror inte det är någon fara.
Låter som du köpt av Håkan.
Färjan Håkan - Inga konstgheter...
Fan tog 2 korkar nu:S känner mig yr och snurrig... Fan är de här:S de bara kom.
Asså känner mig inte beng, bara yr.. bara slog till.. Är de gobbe eller vad tror ni? Lol nånting är de ju iaf men tvekar på att de är gobbe, tog 1 kork för typ 40 min sen och de blev lite skönare att lyssna på musik och så tänkte jag vafan de händer ju inget så drog i mig en nyss och de bara slog till men inge roligt:S Vafan och de här ska va kul säger folk.. Vettefan va de är
__________________
Senast redigerad av Gammel Man 2009-02-06 kl. 22:02.
Har läst massa trippraporter på ghb nu men tycker det inte stämmer in riktigt på de jag upplever men de är ju inviduellt också då men tror inte de är gobbe eller jag vet faktiskt inte nog bäst att inte ta nåt mer nu