som sagt så fick jag ju ta hem pissprovet eftersom jag sa att jag hade redan precis pissat innan.
Varit in på toa nu i morse och fyllt provröret. Ska åka iväg och lämna skiten när dom öppnar.
(Snacka om att sätta dit sig själv om det handlar om AAS tester

)
Ska även höra med personalen om man kan få sin journal utskriven, så man kan ta en titt om vad det är för prov det handlar om.
Nåja om körkortet dras är ju inte alltför roligt, då jag är väldigt beroende av det. Annars är jag en vanlig Svensson som aldrig tidigare gjort några brott eller haft något med polisen att göra. Fast jobb, betalar skatt och sköter mina räkningar. Drygt också om jag måste få göra regelbundna tester för att få tillbaka det. Bodybuilding är mitt liv och haft intresse av det sen liten. Ska börja tävla och tränar stenhårt flera pass i veckan, sköter kost och vila perfekt och håller mig helt borta från alkohol och knark. ( Det är ju sådana som mig som snuten tycker är lättast att sätta dit och att ha att göra med ).
Ryker körkortet så kommer jag köra ändå. Jag är så pass beroende av det. Så tyvärr så föder politikens och regeringens lagar fler brott efter deras fjantiga regler.
Hur hade ni gjort med pissprovet? Åkt in och lämnat det? Dom har ju trots allt mitt blod så jag blir ju illa tvungen antar jag.
Och om det handlar om AAS prov. Kommer det inte bara vara transportstyrelsen som blir inkallad? Utan även polisen? Usch vill verkligen inte ha husis
Kommer rapportera tillbaka hur det har gått efter jag fått vetat testerna. Tar ungefär ca 2 veckor antar jag. .