Thomas Gröndal var en idiot som gifte sig med en så girig kvinna. Vem i helvete hotar med att inte ge umgänge med sonen om hon inte får en päls för 30000?!
Hur kommer det sig att man hör Edvin från Mullsjö berätta att han ville döda massa familjer på rad, men sen får man veta att han ljuger på rättegången?
Är det här man diskuterar I huvudet på en mördare? Det verkar vara olika slags morddokumentärer på torsdagarna beroende på vad det är för säsong? Sen finns det tydligen Svenska fall, Minnet av ett brott och En mördares bekännelse också. Fattar inte.
Flashback finansieras genom donationer från våra medlemmar och besökare. Det är med hjälp av dig vi kan fortsätta erbjuda en fri samhällsdebatt. Tack för ditt stöd!