Jag är sugen på att fixa några sexleksaker till mig och min fru. Hon är inte den som skulle föreslå det så jag tänktem köpa något. men undrar om tjejer tycker att det är skönt med sexleksaker när man har sin man med? Det kanske är skönare för tjejer att fixa med det själva? Det kanske bara är min fantasi att det skulle vara bättre med lite grejer som skulle kunna får henne kåtare när vi är tillsammans. Vad tycker ni tjejer, är det bättre med era killars fingrar och tunga än plastleksaker som låter när ni älskar?
Det låter ju jättebra, börja med något litet t.ex. en vibrator som kan vara till hjälp för både män och kvinnor. Sen kan ni ju köpa fler grejer om ni gillar det.
Jag trodde i min enfald att alla kvinnor över 25 hade sexleksaker. Sexleksaker är bra både med och utan partnern.
Tycker definitivt att du ska köpa ett gäng och prova. Utbudet är enormt.
Köp inte bara vibratorer utan satsa på spel och sexleksaker riktade till män också.
Tack för era kommentarer. Det låter mysigt och jag ska nog försöka mig på några saker. Det finns en uppsjö av olika artiklar och jag vill att det ska funka i början. Men den ser bra ut dutten66, som du tipsar om. Kanske för bra. Men klart köpvärd.
Vi har det bra i sängen min fru och jag. Även om vi har varit gifta ett bra tag men jag tycker det skulle vara kul och spännande med lite nytt. Något vi aldrig har provat tidigare. Detta kanske är något för oss.
Tack ska ni ha.
Flashback finansieras genom donationer från våra medlemmar och besökare. Det är med hjälp av dig vi kan fortsätta erbjuda en fri samhällsdebatt. Tack för ditt stöd!