Citat:
Ursprungligen postat av rouls
Tycker inte de var något fel med tren vid bulk? Varför skulle det?
Mvh
Har du läst allt jag har skrivit?
Jag skrev att det finns bättre alternativ, och det finns en anledning till varför inte tren är känt som ett bra bulkprepp. Och anledningarna är bl.a. de jag redogjort för. Men jag kanske bara har hittat på allt?
Men vet du vad..du kan väl svara på en enkel liten fråga.. FuckedUp som tycker jag det jag skrivit är galet kan också svara..
Vilket alternativ av dessa kurer tror du bygger mest massa för en person som är ute efter ny färsk muskelmassa(inte hårdhet, inte styrka, inte ådror utan bara massa lbm).
Vilket alternativ tror du majoriteten väljer?
Alt 1:
test e 250mg (trt dos)
tren e 750mg (du ska förlita dig på att trenet ska bygga massan eftersom det är en bra massabyggare enligt dig)
Alt2:
test e 1g
Totalt 1g prepp i båda alternativen.
Passa gärna på att utveckla lite egna resonemang kring tren, hur det används o.s.v. Ska bli intressant läsning.
Väntar ivrigt på svar.