Ett utmärkt exempel på det här är
-Napoleon-.
Registrerad i juli månad så har den här snubben startat etthundrasextioåtta trådar. Det går inte en dag på flashback utan att jag finner ytterligare en trolltråd av denna inavlade schimpans.
Om vi förutsätter att ovanstående skribent slash troll registrerade sig för exakt 2.5 månader sedan, så har han på ett genomsnitt startat 2.24 trådar per dag. Två komma tjugofyra trådar per dag.
Varför finns det ingen gräns på t.ex. 10 trådar per månad? Vi har även den numera ökände JustMeJustMe, eller vad-han-nu-nickar. Hans trådar är i och för sig humor, måhända trolliga, men icke desto mindre sänker det nivån på detta forum. Jag hoppas att det är trådar som dessa två människor startar som moderatorerna håller borta från heta ämnen.
MrJ