Citat:
Ursprungligen postat av Lodis.Kommunist
Men förstår du inte?
Jag undrade om man kan se hur många aktier man har kvar om man bara väljer till ett bolag?
Eller måste man ha minst 1 aktie för att kunna se hur många aktier man har kvar?
Det är det jag menar.
Exempel:
Jag gillar AxFood för jag tycker den är bra. Då väljer jag till den i min lista. Sen när jag kollar på AxFood i min lista så står det "Antal aktier: 0".
Nej, ingen jävel förstår vad du menar, det är därför ingen svarar.
Du skriver som en jävla idiot och vet inte vad du snackar om (uppenbarligen) och kan inte förklara och har ett efterblivet användarnamn, är nyregistrerad och man vet inte om du bara trollar eller är helt jävla dum i huvudet som ett fåtal andra medlemmar som nyligen har registrerat sig och dykt upp i forumkategorin. Jag förstår inte varför någon skall slösa tid och energi på att försöka hjälpa så jävla trögfattade eller dryga människor som ändå inte fattar ett skit. Det är ju hopplöst. Låt bli aktier och forumkategorin. Kan ni inte ens skriva ett inlägg eller fatta de enklaste av grejer så lär ni ju inte fatta så jävla mycket annat eller kunna göra några som helst vettiga beslut ändå.
"Eller måste man ha minst 1 aktie för att kunna se hur många aktier man har kvar?"
Hur jävla dum i huvudet kan man vara?
Nu får man ju inte diskutera moderatoråtgärder men om det nu finns en åldersgräns på Flashback varför inte kräva att man typ har en IQ över 7 eller är smartare och skriver bättre än en 1.5åring åtminstone? Det blir ju rätt trist annars.
Jag har ju redan länkat bevakningssidan, att du är så jävla trög att du whinear över att det inte står hur många aktier du har där NÄR DET INTE ÄR NÅGON JÄVLA LISTA ÖVER INNEHAV UTAN BARA EN BEVAKNINGSLISTA EFTERSOM DU INTE HAR NÅGOT JÄVLA INNEHAV, KOLLA PÅ MINA SIDOR OM DU VÄL HAR NÅGRA AKTIER MEN DET HAR DU JU INTE. Fan random piassavakvast skulle ju uppfattas som klokare.
Vi skiter i att bevakningslistan visar 0.
Gå o gör något annat, typ uppsök en järnväg.