Citat:
Ursprungligen postat av kimzter
Ja det heter akut muskel inflammation i bäckenbotten muskeln och är varje dag en ny smärta...
Testiklarna kan kännas som att dom ligger i skruvstädet ena dagen och andra dagen så står man på alla fyra i kramp gråtandes eftersom det känns som att nån kör upp en trubbig kniv i skitan på en..
Jag har testat att supa och ta tabletter men eftersom det aldrig ger sig är jag mogen att knarka kroppen och musklerna måste få slappna av snart..
Du borde röka en Haze som heter AK48 (inte 47) 48 an är bra för värk i rygg och nacke den kan säkert få dig till att slappna av i ryggen och därmed ge en verkan på resten av alla dessa ställen (smärta går oftast från rygg) denna haze är ganska enkel att odla med

har själv inte testat den men har läst om den och den verkar funka bra. ska nog odla en fyra plantor i sommar har haft ont i ryggen i 3 år