Jag har bestämt för att avsluta mitt liv nu eftersom jag inte får tillräckligt med hjälp för att orka mig igenom livet, jag käkar medicin och går hos en psykolog varje vecka men jag orkar inte längre nu.
Jag har 4500mg Klomipramin =180 tabletter på 25mg och 500 mg Propavan, räcker det här för att somna in stilla ok ska man ta någon alkohol till?
Jag har bara tagit mindre doser innan max 300mg men jag ligger nu på 150/mg dag så jag har nog ganska hög tolerans. Frågan är om mina tabletter räcker för jag vill inte vakna upp igen med en pajjad kropp, jag är för feg för att hänga mig eller så utan vill bara somna in och slippa allt, jag har försökt att ringa sjukvårdsupplysningen och frågat där men dom har inte villjat hjälpa mig samma med giftinformationen därför är det jag frågar här.
Om det inte räcker hur kan jag få tag på det?
__________________
Senast redigerad av maztaah 2011-05-17 kl. 13:58.