okej det är såhär att jag och en polare har boffat några gånger nu då. Luftfräschare (9 spänn från willys) och plastpåsar. OCH DET ÄR SÅ JÄVLA SKÖNT, KÄNNS SOM MAN HAMNAR I EN DRÖMVÄRLD, SOM HÅLLER PÅ I TYP 1 MINUT ELLER SÅ. OCH MAN FÅR SÅ JÄVLA SKÖNA SKRATTANFALL :O
men nu till min fråga, är det verkligen farligt dethär?
vilka "bieffekter" får man och vad kan hända om man fortsätter med detta länge.
kan tillägga att jag har gjort det ganska många gånger nu och har inte märkt nånting speciellt som har hänt mig.
alla svar uppskattas, men svar från personer som har någon erfarenhet av detta UPPSKATTAS MER !
några saker till innan jag slutar skriva ; Hur kan jag maxa effekten av boffningen ( ska fortfarande ha luftfräschare från willys :P ) ?
och sista saken nudå: När jag boffar så glömmer jag bort allt, jag bryr mig inte om nåt, när jag väl är inne i "drömvärlden" kan jag inte komma ut tills effekten slutar. Hände att jag boffa på bussen en gång när min tjej kom in med sina vänner. KAN JU SÄGA ATT DET VART REJÄLT PINSAMT ATT JAG SATT DET DÄR MED FLASKA OCH PLASTPÅSE OCH VA HÖG SOM ETT HUS! fick väl några örfilar och efter några bortförklarningar så blev det väl lugnt igen. SÅ ETT TIPS TILL ER SOM HÅLLER PÅ MED SÅNT :
SKA NI BOFFA SÅ BOFFA INTE PÅ EN ALLMÄN PLATS!!!