2020-05-16, 19:37
  #7561
Medlem
Citat:
Ursprungligen postat av frantik
Och många kvinnor utnyttjas till att sälja sex. Varför är du sån mansgris som överhuvudtaget försöker rättfärdiga torskars handlande?

Men snälla du, det är väl tjejen som tar betalt som utnyttjade Paulos behov av sex.
Citera
2020-05-16, 19:38
  #7562
Medlem
RiverStyxs avatar
Citat:
Ursprungligen postat av teren
Grejen är att han inte vill ta hjälp av någon expert för att det blir mer genuint om det ”kommer från hjärtat”. Dessutom tänker han nog att han ser ännu mer skyldig ut om han gömmer sig bakom en krishanteringsexpert. Men det går inte att göra situationen värre än så där. Jag är till och med imponerad.

Bara hålla käften vore bättre än det han gjort. Och enklare. Ta en ”time out” och kolla om det blir mediastormen eller ej. Avvakta.

Sen är där två linjer: antingen erkänna och spela ner det hela med typ det är ingen bil deal (förmodligen omöjligt för just Paolo i just Sverige) eller neka, säga det är missförstånd, att han råkade vara där för något helt annat men aldrig köpt sex.
Citera
2020-05-16, 19:38
  #7563
Medlem
Måste vara tråkigt för Elin (om de nu stannar tillsammans) att gå runder med Paolo på stan.
Förr var hon stolt och väninnorna avundsjuka, nu är det annorlunda om man säger så.
Citera
2020-05-16, 19:38
  #7564
Medlem
Jan-As avatar
Njuter till 1000% av att den där självcentrerade grisens marknadsvärde har sjunkit till botten.
Ett vidrigt jäkla äckel är vad han är.

Jag har NOLL förståelse för de som hyser någon som helst sympati för en sån sjuk och vidrig människa, och då tänker jag inte bara på att han sätter på horor.
Citera
2020-05-16, 19:38
  #7565
Medlem
Citat:
Ursprungligen postat av HateWreck
Att klippa någons hår eller att bli knullad i tre hål av en främling?
Vad skulle du ta betalt för att snagga någon?
Vad skulle du ta betalt för att ta sperma i mun, fitta och röv?
Jag hävdar att det är incelfantasier att inbilla sig att någon gör detta av gott omdöme och fri vilja.
Hur känner du inför detta?

1500 betalade PR för att pippa, jag vet inte hur det är med dig, men jag brukar betala mycket mindre för en hårklippning.

Sen så undrar jag vart du får tre hål ifrån? Du får gärna tipsa om vem som ger den servicen.

Det är ren fakta att kvinnor prostituerar sig helt frivilligt.
Citera
2020-05-16, 19:39
  #7566
Medlem
Citat:
Ursprungligen postat av OlaSkinnarmo
Med största sannolikhet är det ju Elin som tagit bilden på pablo imorse då hon var ute och sprang vid samma tid. Hon känner såklart till pablos särintressen sedan tidigare och har kunnat leva med dom. Nu när skiten träffar fläkten måste hon ju någonstans spela med som att hon inte visste. Dom kommer fortsatt vara ett par var så säkra.

Ja, känner hans sambo till Paolos hobby sedan tidigare så lär de kunna hålla ihop.

Var väl det som räddade Virtanens äktenskap. Hans fru var givetvis redan innan metoo medveten om Wallins anklagelser och hade pratat med sin Fredrik om detta.
Citera
2020-05-16, 19:39
  #7567
Medlem
frantiks avatar
Citat:
Ursprungligen postat av Konfucius2
Ni är båda jubelidioter, prostituerade har funnits sen urminnes tider.

Prostitution är mycket gammalt yrke.

Till exempel vet man med säkerhet att den var utbredd i antikens Grekland, och i Pompeji har man hittat bordeller med väggmålningar som tydligt illustrerar vad som hände där.

Från djurens värld kan man kanske få svar om prostitutionens ursprung. Forskare har observerat att schimpanshonor och unga hannar erbjuder sexuella tjänster i utbyte mot beskydd eller mat.

Och PR är icke C - kändis, möjligen i din lilla korkade värld. C kändis kan du kalla de som är med i big b.
Och..?
Citera
2020-05-16, 19:40
  #7568
Medlem
Dilzoss avatar
* Trampat i klaveret.

* Skitit i det blå skåpet.

* Skämmes ta me faan.

Många ordspråk passar till detta!
Åklagaren kommer äta upp honom.

Högmod går före fall - han gråter framför TV4 reportern för att rädda sig själv och ger samtidigt åklagaren information han behöver för att åtala Paolo för oaktsam våldtäkt.
Citera
2020-05-16, 19:40
  #7569
Bannlyst
Har Paolos donna gjort slut?
Citera
2020-05-16, 19:41
  #7570
Medlem
trickydicks avatar
Citat:
Ursprungligen postat av nu-lugnar-du-dig
https://sex-tjejer.com/escorts/16864...ockholm-debora

Detta kan inte de feta kärringarna i denna tråd ens komma i närheten av. De får vackert bara drömma om Paulo men de har ingen chans.
Vafan det var en full innehållsföteckning.

Citat:
- Enhanced breasts
- Filled lips
-
- Piercing
- Tattoo

Inget gatulluder där, ett fullproffs. Vänstern har spelat på utsatta tjejer och traff9cing-offer. Jo tjena.
Polska också inte ett av Europas fattigaste länder.
Citera
2020-05-16, 19:42
  #7571
Medlem
lucifersatans avatar
Aldrig gillat Paolo. Det var roligt att läsa att han åkte dit, nu slipper man väl se han på ett tag.
Jag funderar på varför han köpte sex? det är ju inte så att han inte får sex annars om han vill? Vilken idiot.
Citera
2020-05-16, 19:42
  #7572
Medlem
Citat:
Ursprungligen postat av skvallrare
Därför kallas de sexarbetare.

Tänk lite. Hon var väl inte där frivilligt som jag förstått det,
Citera

Skapa ett konto eller logga in för att kommentera

Du måste vara medlem för att kunna kommentera

Skapa ett konto

Det är enkelt att registrera ett nytt konto

Bli medlem

Logga in

Har du redan ett konto? Logga in här

Logga in