2010-10-24, 17:20
  #1
Medlem
ccoonnyys avatar
Jag kan brja med att sga att jag har kollat verallt och testat allting. Mitt problem r att efter en systemterstllning av datorn (Windows Xp) s brkar quicktime med mig.

Jag kan inte avinstallera programet d jag fr upp en ruta dr det str: "Den funktion som du frsker anvnda finns p en ntverksresurs som r otillgnglig. "Klicka OK, om du vill frska igen, eller ange en alternativ skvg till en mapp som innehller installationspaketet Quicktime.msi i rutan nedan"

Saken r den att jag har laddat ner Quicktime.msi frn alla versioner men ingen vill fungera. Quicktime ligger fortfarande i avinstallera program och vgrar frsvinna.

Nr jag ska installera om Quicktime str det att det redan r installerat, ven fast jag inte hittar ngra spr av Quicktime p datorn.

Jag har anvnt mig av ccleaner men det vgrar helt enkelt frsvinna.

Ngra ider?
Citera
2010-10-24, 17:23
  #2
Medlem
perelis avatar
Testa Total Uninstall.
Citera
2010-10-24, 17:41
  #3
Medlem
ccoonnyys avatar
Citat:
Ursprungligen postat av pereli
Testa Total Uninstall.

Tack, du r bst
Citera
2010-10-25, 14:18
  #4
Medlem
perelis avatar
Citat:
Ursprungligen postat av ccoonnyy
Tack, du r bst
Det var s lite
Citera

Skapa ett konto eller logga in för att kommentera

Du måste vara medlem för att kunna kommentera

Skapa ett konto

Det är enkelt att registrera ett nytt konto

Bli medlem

Logga in

Har du redan ett konto? Logga in här

Logga in