Med utveckligen innom digital teknik så finns ju egentligen inga gränser, är inte helt otroligt att det innom den tidsramen kommer bli billigare att framställa porren digitalt än att ha riktiga skådisar som gör den (och att den fortfarande ser "riktig" ut).
Så just denna, vilket gör att man undrar om du kanske har rätt ändå:
Kolla in avsugningen som börjar vid 44:20. Mycket verklighetstrogen. Synd bara att de där Japanerna ska vara så paranoida och måste pixla en animerad kuk
Kolla in avsugningen som börjar vid 44:20. Mycket verklighetstrogen. Synd bara att de där Japanerna ska vara så paranoida och måste pixla en animerad kuk
Dom har ganska strikt lagstiftning, om dom inte pixelerar så får den inte distrubieras i japan.
Cyborg och monster knull lär bli 2020-talets stora grej med Japanerna i spetsen, kanske börjar redan efter 2010. Jag har redan råkat se tendenser för monster knullandet riktigt vidrigt, vidrigare än extrem anal för min del. Då pratar jag om gegga och en äcklig atmosfär överlag med tentakler som fistar och knullar sönder små gulliga tjejer. Det som lär komma är män som skaffar nanokukar med diverse modifikationer. Där har ni framtiden.
__________________
Senast redigerad av mrlove 2010-10-24 kl. 22:11.
Flashback finansieras genom donationer från våra medlemmar och besökare. Det är med hjälp av dig vi kan fortsätta erbjuda en fri samhällsdebatt. Tack för ditt stöd!