Citat:
Ursprungligen postat av Stobernack36
Lillpitten skickar t ex en ros till återvändande forummedlemmen Lillie, den finaste bland dom alla. Antar att hon inte har någon som helst lust att ta i lillpitten, inte ens med en pincett.
Inser du inte hur löjlig du gör dig själv här ?
Jag tycker det är lite tragiskt att se ditt förfall på senaste tiden, du var faktiskt rolig på forumet en gång i tiden för en väldans massa år sedan innan alkoholen och åldern tog ut sin rätt, dom senaste åren har du ju mest bara agerat som en riktgt grinig gammal alkoholiserad skitgubbe, troligen hände det nåt med dig när escorterna började neka pga för hög ålder eller var det spritdoften som fick dom att neka ?
Jaja , hursomhelst har du ju inte varit dig lik sedan dess...Jag kommer ihåg den tid vi båda kunde skratta åt samma saker på SW , nja vänner var vi väl aldrig riktigt, men heller inte ovänner på den tiden du kunde uppföra dig på forumet. Riktigt synd och tragiskt är det att se dig förfalla från den du en gång var till den skitstövel du numera uppvisar.