2009-09-21, 22:06
  #1
Medlem
Hej.

Då jag tröttnat på Windows Live Messenger pga att det bara strular. Hänger sig tamej fan hela tiden och om jag ska byta status så hänger det sig MINST 1minut. Sen bara så där hänger det sig och man får vänta en minut. Hur störande tror ni inte det är. Och om man loggar in så flyger det upp att varenda en som är inne är inne. Så kul när man alltid har över 100pers som är inne. Pling, pling, pling ett bra tag.

Så nu vill jag veta om ni vet något annat man kan köra? Vill självklart ha något som ser hyfsat bra ut, inget som de dära standard shiten som finns med windows.

Miranda såg jävligt tattigt ut och inte som jag ville, men när man googla fanns det ju några som hade fräscha. Så jag stannade i trådskapandet och tänkte att jag ger det väl en chans. Men det laggade fast 3 gånger på en minut och jag fattade inget av det så la ner den karriären direkt.

Behöver hjälp, hur kan jag få så MSN är snabbare o inte hänger sig eller stabilare program?

Tack på förhand
2009-09-21, 22:11
  #2
Medlem
CyrusGNetWorks avatar
https://www.flashback.org/showthread.php?t=667003

Trådar finns //Mod

Skapa ett konto eller logga in för att kommentera

Du måste vara medlem för att kunna kommentera

Skapa ett konto

Det är enkelt att registrera ett nytt konto

Bli medlem

Logga in

Har du redan ett konto? Logga in här

Logga in