Det är dags att man gör en razzia hos VPK på Kungsgatan och börjar samla in V-politiker till förhör. VPK:s högkvarter på Kungsgatan måste stängas, samtliga datorer och annan utrustning måste beslagtas. Partiet måste vingklippas i Sverige, det är ett hot mot vår demokrati och det fria Sverige.
Det här visar att VPK är ett systemhotande parti bestående av brottslingar.
Citat:
Ursprungligen postat av
Ersattningstrafik
VPK:s partisekreterare går i Expressen till frontalangrepp mot.... resten av världen typ:
"Det är ett misstänkliggörande som hotar demokratin”.
https://www.expressen.se/nyheter/politik/v-toppen-slar-tillbaka-mot-anklagelserna-insinuant/
Det är tydligen inget hot mot demokratin att röstfuska men att ifrågasätta röstfusk är det tydligen. Snacka om total avsaknad av själv- och sjukdomsinsikt.
Du kan fetthaja att den där valfuskrötan har kopplingar ända upp till toppen. V-politiker är kriminella i sitt DNA och har utvecklat ett hat mot Sverige och det svenska folket. Det är inget nytt, Werner fick sprit av främmande makt för att kartlägga Viggenpiloter. VPK har alltid hatat det svenska samhället och dess ryggrad, som Wallenberg.
Fröken Proppmät, som VPK-partisekreteraren Forsberg även kallas för, är känd för att ha högre BMI än IQ.
Man har ogiltigförklarat 253 VPK-valsedlar i Hallonbergen. Tydligen har någon smygit in ytterligare valsedlar i valresultatet. Det här partiet vill S släppa in i regeringen. VPK är subversiva element och är ett hot mot demokratin.