Citat:
Ursprungligen postat av
medea1
Ha ha, ja men så orimligt verkar det ju inte vara. Tydligen finns det en jäkla massa runknissar där ute i åldern 22-80 som vet om dumpen men ändå kärar ned sig i 13 åringar o skickar hela sina underreden till allmän beskådan.
Psykbryt - verkar mer som de står med darrande läpp o försöker bortförklara den uppenbara anledningen till varför de befinner sig där.
Skulle känna igen en hel del av dem o de som kände till gäddan innan kommer aldrig glömma. Pedofili o brott mot barn glömmer man inte.
Gemene person på gatan kommer inte känna igen en random tjockis som hängdes ut på Dumpen för ett år sen för han kan ha gått ner i vikt eller upp för den delen, i alla fall ändrat utseende men visst det finns några praktexemplar som är svåra att glömma.
Hank #292 är visserligen inte fet utan "ganska tränad" som han själv beskriver sig i chatten tror jag behöver plastikkirurgi för att inte dra till sig uppmärksamhet i det offentliga. Enligt folkbokföringen så är han sambo med en vuxen varelse av det täcka könet så där gjorde vårdinsatsen hos Impulskollen susen då det endast runkas och sätts på 18+ numera. Jag tror inte Hank fick något kvitto dock. Finns det fler solskenshistorier där Impulskollen botat runkgubbar?
Majoriteten av runkgubbarna glöms ändå bort efter ett tag men visst byta ort kan behövas och nu är dessa inte lika lättlurade när det plötsligt dyker upp nynfoman-fjortisar som kräver knull med dom. Det hade naturligtvis aldrig blivit knull med fjortis i verkligheten men lite får man spela med för underbara Saras skull.