Citat:
Ursprungligen postat av
PVitamin
Psykotroniskt fängelse med bidirektionell directed energy weapons som mäter hjärnvågor och skickar signaler, kopplade till superdatorer som läser av all data. DEWs är alltså på satelliter och landbaserade phase arrays.
Här kan man läsa ett exempel hur detta fungerar i praktiken:
https://patents.google.com/patent/US3951134A/en
Jag har blivit tvingad som "guinea pig" för detta av SÄPO senaste 2 åren och kartläggning av mitt liv började långt innan. Fy det som väntar, försöker förklara men man blir bara dumförklarad och schizofreniförklarad. Dr. Robert Duncan som va CIA visselblåsare försökte nå ut till allmänheten i 20 år innan han betalade yttersta priset 2024.
Det är alltså satelliter bestyckade med DEWs som kopplar upp till antingen ens unika hjärnvågssignatur eller ens resonanta DNA frekvens, båda fungerar. Detta skapar en bidirektionell supermotorväg mellan superdatorn och hjärnan som sedan kan styras hejvilt och övervakas i realtid. Alla människor på jorden kommer således vara övervakade i realtid inkl. deras tankar.
Systemet komplementeras upp med landbaserade phased arrays som också är gigantiska directed energy weapons och genom att skapa en Ionospheric mirror kan dom studsa radiovågor vartsomhelst i världen och träffa vem som helst.
Bild på hur en Ionospheric mirror fungerar:
https://tinyurl.com/yh8famux
Allt detta är självklart styrt genom AI. Detta systemet är redan färdigutvecklat. Forsknings och utvecklingsarbete har pågått sedan 70-talet på individer i befolkningen (t.ex. jag) och nu är det redo att släppas ut.
Jag tror dig när du säger att du upplever detta som verkligt och att det måste vara oerhört skrämmande att känna sig övervakad och påverkad dygnet runt.
Jag vill inte fastna i att bråka med dig om tekniken. Det viktigaste är att du verkar ha levt med stark rädsla och press i två år. Hur sover du? Kan du äta och fungera i vardagen? Har du någon vårdkontakt eller person du litar på som du kan berätta allt detta för?
Att söka hjälp betyder inte att du måste acceptera en viss diagnos eller att någon ”vinner” över dig. Du kan be om hjälp med sömnen, stressen och rädslan - och samtidigt få stöd att undersöka flera möjliga förklaringar tillsammans med någon som träffar dig personligen.
Om du känner att du måste försvara dig, konfrontera någon, skada dig själv eller någon annan är det viktigt att du söker akut hjälp direkt.