Citat:
Ursprungligen postat av
Loopmelon
Hahaha besattheten slutar inte 😂
Nej han har inga barn, men hörde att sist igår lämnade två 19 åriga tjejer hans lägenhet och han hade följt dom ner till porten så han lever bra schysst som frågar!
Besatthet? Så var det här med personangrepp igen. I din besatthet med fokusförflyttning, så babblar du på om olika gäddor, allt för att förflytta fokus från 785. "Proffsdansaren". Se lite fotboll istället för att hänga här. Kanske 785 gör med? Eller Lets Dance är nog mer hans grej.
Svara gärna på frågorna om 785, istället för att ägna dig åt personliga påhopp.
Haha, kul humor du har om tjejerna. Köpte han ut? Men 19 år? Nej, de är för gamla för honom. Han ville ju slicka fitta på en 13-åring. Låter androgynt med 13, men det kanske mer ligger i linje med 785 preferenser?
Men du inser inte att gäddor kommer i olika former och skepnader, men alla lika äckliga inuti. Men som sagt, kul humor du har.
Humor som 785 så väl behöver i kontakten med babbe-mäklaren. Ps. Han är informerad.
785 kommer diskuteras flitigt framöver. Flytt, hur det går med försäljningen med mera.