Citat:
Ursprungligen postat av
gp12
Det är fel av honom.
Precis lika fel av er flashback rasister när ni hånar invandrare som dör här I kommentarerna!
Bägge parter är lika psykopatiska
Familjen sörjer en människa, en pappa och småbarnsfar som aldrig kommer tillbaka men istället för att familjen ska få sörja så använder rasisterna hans ansikte för att kunna föra sin politiska agenda.
Hade det varit indiska Nina som blivit mördad av en afrikan på en fotbollsmatch så hade varken media eller någon brytt sig om den saken.
Jag ifrågasätter mer vad en fd kriminell gör ute. Han borde väl sitta bakom stängda lås om det nu stämmer enligt dansk media att han är en fd kriminell. Är det verkligen så att han är en fd kriminell så är det ett upprepande mönster där kriminella nu släpps ut utan att sitta inne bakom stängda lås.
Folk skrattade ihjäl sig här på Flashback när Örebro mördaren kom in på en skola och sköt på massa oskyldiga invandrare
Rasisterna här skrev önskar att det kunde hända varje dag så man rensar ut alla utlänningar men det har väl TS glömt bort
Det är bara intressant att se hur allt omvänds till att alla utlänningar är skyldiga men när en svensk örebroare kommer in på en skola och skjuter hej vilt ner massa människor på en skola så är det en ensamvarg. I vilket fall som helst så är Sverige sjukt på det sättet att man inte bryr sig om offret/offer utan att göra en politisk sak av dödsfallen för alla andra brott glider undan som på räls och media säljer inte lika väl när rubrikerna inte handlar om rasism