Citat:
Ursprungligen postat av
EAGLEofGOLD
Alla vilka har en fungerande hjärna och synen i behåll vet att det bara är en tidsfråga innan det sker (Sharialagar). Men hade SD fått mer inflytande för 15-20 år sedan skulle det gått att stoppa, allt som görs nu från alla håll är inget annat än ett försök att sminka en gris, vilket inte går!
Vid ett random besök i centrala Malmö eller Göteborg skulle ingen kunna gissa att det var Sverige man besökte, gissningar skulle vara ngt land i Mellanöstern eller i Nordafrika. Tragiskt men tyvärr sant!
Hade SD fått mer inflytande tidigare verkar det mer som att de hade pippat barn med all den fritiden, det verkar vara huvudintresset i enfrågepartiet Sverigedemokraterna. Lite som att NMR alltid var ihopkopplat med narkotikabrott och Aktivklubbarna alltid är ihopkopplat med ensamma, kroniskt-online barn. SD och att vilja idka samlag med barn eller faktiskt göra det går ihop som handen i handsken.