Citat:
Ursprungligen postat av
42-43-44
Jo men blodprovet har ju ännu inte sagt sitt, och själv hävdar hon att hon var nykter, samt till att blåsningen gett samma besked.
Kan det vara fråga om aktivistpoliser som hon råkat ut för?
Allt är såklart möjligt i den dokusåpa som politiken utgör, både nationellt och internationellt.
Men om hon går på centralstimulerande så borde det vara en baggis att peka ut det på fanskapets mimik och beteende etc. Dvs om hon är en kolatorsk så lär det krylla av ledtrådar i intervjuer och liknande de senaste åren. Och i så fall så så behövs inget blodprov, åtminstone för min del.
Nu kan jag (tack och lov) inte uttala mig eftersom jag aldrig har sett skräcködlan in action. Jag slutade nämligen all kolla på nyheter och andra dokusåpor för många år sedan. Och jag ids inte heller leta upp intervjuer och liknande för att ta reda på saken själv heller.
Däremot så bemödade jag mig att göra ett bildsök på hennes namn och fy för tusan säger jag bara. Har aldrig sett någon "kvinna" med en så grov hals med så många ärr efter plastikkirurgi för att reducera storleken på adamsäpplet.
En person som uppenbarligen ljuger om sin biologiska könstillhörighet ljuger nog om ett och annat också, är min humbla tanke om spektaklet. Och därmed är frågan utagerad för min del.