Citat:
Ursprungligen postat av
aldershaksan
Tråden handlar om en psykopat som är typ vuxen man som springer hem o hämtar en stor kött hammare o åket tillbaka o ska mö..da någon. och med hans bagage så förstår man ju det hela och med bipolär medicin o alkohol o då blir det tillt i skallen.
tro nog han har kunnat sk..a flera om han inte hade blivigt stopad med sin kött hammare. folk måste ha var ju livrädd för han när en vuxen man håller på o ho..ta att mör... förstår att barn är liv räd..a.
Vilken dåre!!!! Bra att allt kommer fram mer o mer. de som har koll på vem BO är sen tidigare har nog genomskådat detta sen länge. Är ju välkänt vilken typ han är. Han verkar må prima nu iaf så de är ju bra, han var ute på stan i helgen full igen försökte få sig ett sympatiknull men verkade inte gå vägen