Hur många barn skulle Leifi/Mertzi gädda #703 kunnat satt på? Dumpens fjortis skriver givetvis att den tunnhåriga zigenaren är snygg
Det luktar illa när Prutt-Sara vevar ned bilrutan men man kan ju spela med och låtsas som att dessa bestar är the shit online för fjortisar! Absolut alla vet att ingen av Saras tjockisar irl fått barn men Dumpens kontraorder är att pumpa detta så svenska folket köper lögnen.
Prutt-Sara har liksom spunnit vidare på "snuskgubben i parken" som alla vill skjuta men konceptet runkar fett så klart men nu har gubbarna blivit fittmagneter online men jag har aldrig riktigt trott på det.
99% av gubbarna på Dumpen är groteskt fula och det är mer än onaturligt att dessa skulle göra fjortisar kåta, det är inte svårt att förstå. Leifi #703 är lite läcker iofs.
Man läser om unga incels men enligt Dumpen tar gamla feta gubbar täten i kvinnojakten. Vill gärna ha belägg för detta?! Det är väldigt mycket mongo på Dumpen, Sara ser till att fiska där nappar och det är givetvis bland efterblivna.