Citat:
Ursprungligen postat av
BoneUtroparen
Bor i en bostadsrätt just nu med min flickvän och har gjort så ett bra tag. Vi har ett bra förhållande, men det börjar bli lite tråkigt och monotont kan jag tycka. Samma rutiner dag in och dag ut.
Grannens fru däremot har alltid varit övertrevlig mot mig och jag får en stark känsla av att hon vid vissa tillfällen flörtar med mig. Jag själv har aldrig varit särskilt trevlig tillbaka, men hon fortsätter vara sprallig och trevlig som jag känner är exklusivt riktat mot mig. Alltid när jag stöter på henne vill hon prata om ditten och datten och jag står där som ett fån och låtsas bry mig.
När jag tänker efter hade jag velat initiera något där, dels för att ha makten över grannen, men även få lite spänning i mitt liv. Hon ser mycket bra ut, runt 30 år, och det hade varit fantastiskt om jag kunde knulla henne i smyg och komma undan med det.
Ska jag initiera något med henne, eller riskerar jag bara att förstöra för mig själv?
Är det fel för en man som vill sprida sin säd till många fruntimmer att vara otrogen?
Hur ska jag tänka?
Hör redan att du har skamkänslor och vill rättfärdigar det genom att ljuga för dig själv Är det fel för en man som vill sprida sin säd till många fruntimmer att vara otrogen.
1 du är inte säker på vad du ser hon kqnske har respekt för dig och den bildrn förändras om du gör nåt dumt
2 tänker du verkligen ta en risk för ett ligg
3 ditt liv blir inte spännande du glömmer din mentala hälsa och din själv respekt som du förlårar,otrohet är inget någon kan rekommendera
4 tack för att du bollar med andra innan du reagerade ,visar på en mognad fortsätt så !