Men han är ju det?
Alltså han är en folkparksartist?
Så ser jag också honom och jag är svensk.
Måns, Danny, Eric Saade, Molly Sandén osv är för mig i ett Folkparks-fack och är artister som folk utan musikalitet lyssnar på.
Måns är inte i samma fack som Eva Dahlgren, Ted Gärdestad, Uno Svenningsson, Håkan Hellström osv.
Citat:
Ursprungligen postat av
Svepps
Kan tänka mig att alla ni är i någon slags chocktillstånd – han verkar inte alls må bra och har ljugit för er allihop. Ni måste ju ändå vetat om att han festar rätt hårt och hur normalt kan man tycka att det är när man har fru och små barn? Valde ni att blunda, stackars kändisen alltså, jävligt viktigt att underhålla sina behov.
Kan tycka det är rätt uppiggande att Ciara såg honom som en folkparksartist, det måste ha tagit hårt på hans ego. I någon intervju berättade hon att hon inte alls var intresserad av honom när de träffades på det där bröllopet, ”this swedish wedding singer” var ju väldigt kort och hon trodde han var gay. Jobbigt läge för en superstjärna 😂
Undrar fortfarande vad ni i Måns innersta krets tycker och tänker om dessa otrohetsrykten? Kan tänka mig att stjärnan själv inte brydde så mycket förrän frugan kom på honom.