Kul tråd! Blev väldigt sugen på att ge mig ut i världen igen. Variation är ju livets krydda.
1 Argentinska. Jag hade svårt att få upp den efter gott om halvgott whiskey, och sedan mjuknade jag rätt snabbt. Men under tiden det varade minns jag det som rätt fint, efter omständigheterna. Riktigt konstigt, alltså med tanke på vilket skick vi var i.
4 Australiensiskor. Kanske fler. Suddiga tider. Ett av dem var bra. Intimt. Två av tillfällena var riktigt hemska upplevelser. Särskilt den ena som började med att jag var på väg hem och nyss hade rökt en del jazztobak. Jag var nog rätt borta när en tjej tog min hand i sin. Hon var ganska full.
Väl hemma hos henne har vi väldigt dåligt sex och sedan börjar hon prata om sitt hemska liv. Riktigt mörka historier. Jag nyktrade snabbt till och visste inte vad jag skulle säga. Hon hade uppenbarligen ingen annan att prata med. Ångest.
1 Belgiska. Inte så trevligt. Jag var rätt nere och varade inte så länge. Hon märkte att jag inte njöt och var allmänt besviken efteråt och jag lämnade med önskan att få det hela ogjort.
1 Britt. Jag måste varit tjugo, och på den tiden höll jag på med en massa droger. Den kvällen var det nog en blandning av lite olika grejer. Jag minns knappt någonting, och det hoppas jag att hon inte heller gör.
1 Colombianska. Väldigt bra. Min erfarenhet av ridande tjejer är att de rör sig för mycket horisontellt och för lite vertikalt för min smak. Kan bli rätt oskönt när den hamnar i "onaturliga" vinklar, typ så att den så kallade strängen tänjs ut så att det gör ont. Men den här tjejen rörde sig på ett sätt som var väldigt skönt för mig. Det hjälper alltid när tjejer är högljudda också, för mig. Det blev sensuellt, vilket i sig kanske är lite äckligt, men detta var ett bra minne.
1 Costarianska. Jag var oerfaren och nervös. Det blev inte ett dugg bra.
1 Dominikanskrepublikiska. Mer kul än sexigt. Lite taffligt från båda. Men inte på ett pinsamt sätt.
2 Finländskor. Det kanske låter som att jag har allmänna erektionsproblem,
VILKET INTE ALLS STÄMMER!
, men båda dessa gånger ville det sig inte riktigt. Stressad av situationen, som vid ena tillfället var en hyfsat ny bekantskap kunde jag inte njuta när den väl var sammarbetsvillig. Får man skylla på alkohol hur många gånger som helst? Okej, bra!
2 Fransyskor. Det visade sig att den ene drogs med smärtor i underlivet, som snabbt gjorde sig påminda när vi börjat. Så vi fick snabbt sluta. Hemskt för henne i så fall, men jag fick en känsla av att det hela var en bortförklaring från hennes sida dock, haha. Jag utstrålade knappast upphetsning och det fanns skäl till det. :-(
Natten med den andre var inget särskilt.
2 Greker. Det ena ligget var okej. Det andra var riktigt bra. Väldigt söt och lite vild var hon.
1 Kanadensiska. Total katastrof. Tror jag. Det var så jag tolkade hennes ögon när jag vaknade i alla fall. Har ingen aning om hur jag hamnade i hennes säng och jag var inte sen att lämna den.
5 Kinesiskor från Kina. Kanske fler. Jobbade med väldigt många asiater, som passade på att äventyra lite när de pluggade i landet vi bodde i.
Överlag bra! En av gångerna hade vi dock ätit starkare mat än vad jag är van vid och jag var allmänt instabil i magen när det var dags att krypa ner under täcket. Någon slags ursäkt för att genast sluta fick jag komma på, minns idag inte hur den lät.
2 Nyazeeländiskor/kiwifrukterskor. Särskilt en gång var bra. Vi lyckades tajma våra drogrus riktigt väl, är nog enda gången för mig. Jag förstod då varför folk pratar om att knarkotika kan göra sexet bättre.
2 Ryskor. Båda var vackra. Särskilt en av dem hade många fysiska attribut som jag gillar, men jag njöt inte för det. Kanske var hon lite "för snygg", jag tror att det blev att jag tänkte typ "jaha, nu kommer man bara få se värre". Hahaha. Snacka om att vara bra på att leva i nuet va?
2 Spanjorskor. Den ena var otrolig att ha att göra med. Har aldrig varit så onykter med någon och ändå haft det så bra sängkammarmässigt. Hon var väldigt självsäker, visade vad hon ville och det gjorde det lätt för mig att slappna av.
1 Thailändska. Väldigt bra. Hon hade det uppenbart skönt, vilket tände mig ännu mer. Den kvällen hade jag gärna gjort om.
3 Tyskor. Jag har ett konstigt band till Tyskland. Det blir nästan alltid bra när jag träffar människor därifrån, killarna är roliga, tjejerna är minst lika roliga. Lätta att slappna av med. Med det sagt vill jag bara dela med mig av en dålig upplevelse. En tjej, som jag umgicks med ett tag i tjugoårsåldern var över tio år äldre och rätt "erfaren", kom det fram. Den sista gången vi låg gav hon mig en recension efteråt: "Det där var mekaniskt, (mitt namn)". Sedan började hon prata om en annan kille som hon brukade ligga med, parallellt med att jag träffade henne (hade hon inga som helst problem med att berätta). Han var tydligen "riktigt bra". Danke, det var precis vad jag ville höra. Dock förstod jag vad hon menade och tog med mig det betyget. Var nog lärorikt.
1 Vietnames. Enda gången jag varit svinet som en tjej med pojkvän ligger med vid sidan av. Henne var det fart i. Vid ett tillfälle ville hon att jag skulle se när hon kissade i badkaret. Hon ville egentligen att vi skulle ägna oss åt andra kissiga lekar. Spännande. Jag är säker på att jag behöver mer sånt i livet. Saker som bryter av mot allt förutsägbart.
1 Walesiska. Hon var mer drogad än mig tror jag. Det blev inte direkt ett vackert älskande.
*
Var länge sedan jag försökte gå igenom dessa saker i huvudet. Vad jobbigt det var. Blev svettig. Känner mig lite slampig, och tyvärr har jag nog glömt en del ligg.
Men jag borde lätt vara inne mer på forumets avslappnade delar. Återigen: bra tråd!