Citat:
Ursprungligen postat av
svingit001
Jag har träffat en kille som är 3 år yngre än mig o alban i ca 1 års tid.
Jag upplevde att allt va bättre i början när vi träffades och att han blivit mer kall och tillbakadragen med sina känslor ju mer tiden har gått.
Han har inte körkort eller jobb så jag får betala allt och han är samtidigt hasch missbrukare.
Jag kan inte rå för att jag älskar honom och han har varit mitt allt i 1 års tid, kan inte stå ut me tanken på att lämna honom men känner samtidigt inte att han älskar
mig då han är kall när vi ses, vill aldrig hitta på saker utanför lägenheten, har inte fått träffa hans familj, har varit otrogen i somras, ger mig aldrig presenter eller visar någon uppskattning men säger däremot att han älskar mig.
Han verkar alltid sur o deprimerad men träffar mig flera gånger i veckan samt skriver hela tiden. Jag blev gravid i november med hans barn men han ville inte behålla o blev istället arg på mig, när han tidigare hade sagt att han ville ha barn med mig.
Jag har tänkt att det har med kulturen att göra att han vill ta det sakta osv men både hans storebror och storasyster har en svensk partner.
Vad tycker ni att jag ska göra? Han säger att han bara är tillbakadragen och tyst som person
Han verkar vara en dubbelnolla, både alban och helt sysslolös/low value. Läs på lite om low value men, där beskrivs män som din kille ganska väl. Han är en mix av kamelryttare och low value, dvs en katastrofal hybrid.
Hur ska denna nolla ta dig på allvar? Om du accepterar honom så sänker du dig till hans nivå, därför finns det ingen anledning att ta dig på allvar. Varken för oss eller för honom.
Skaffa dig ett liv, lite vett innanför pannbenet och sluta dejta kamelryttare och sandapor 🐒🧕🦧
Dumpa.
Ps: du ska dock ha en eloge för att du aborterade er avkomma. Ett mycket klokt beslut👍